Ostutingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna epoodpyhajarve.com (edaspidi Pühajärve Spa e-pood) omaniku AS Pühajärve Puhkekodu (edaspidi Pühajärve Spa) vahel Pühajärve Spa e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Pühajärve Spa e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18-aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hind
Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemakse.

3. Tellimus esitamine
3.1 Tellimusi saab Pühajärve Spa e-poes esitada külalisena
3.2 Klient valib e-poest välja soovitud kinkekaardid ja lisab ostukorvi.
3.3 Klient täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda emaili aadressi, kuhu saadetakse kliendile unikaalse numbriga kinkekaart.
3.4 .Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.
3.5 Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.
3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.

Maksetingimused

4. Toodete eest tasumine
4.1 Kliendi poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Pangalingiga on võimalik maksta järgmistest pankadest:

Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Tarnetingimused

5.1 Pärast ülekande sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava voucherina e-postile. Kinkekaardi edasi kinkimiseks tuleb see välja printida või elektrooniliselt edasi saata. Kinkekaardi kasutamiseks tuleb see välja printida ja esitada teenust ostes.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

6.1 Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, mil Pühajärve Spa saatis kinkekaardi soovitud e-positi aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.
6.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.
6.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaardi kehtivus on 6 kuud.

Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7.1 E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed (sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-maili aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Pühajärve Spa ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.
7.2. Pühajärve Spa on isikuandmete vastutav töötleja, meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Muu

8.1 Kliendi ja Pühajärve Spa vahel e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
8.2 Kinkekaart:

 • Kinkekaarti on võimalik osta kohapeal hotelli või spaa vastuvõtust või saata oma soov aadressil pjpk@pjpk.ee, kaardi saame saata ka postiga või meilitsi.
 • Juhul kui tarbitavate teenuste summa ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb vahesumma kinkekaardi omanikul täiendavalt tasuda.
 • Kui ostusumma on väiksem kui kaardi väärtus, siis kasutamata jäänud summat ei tagastata.
 • Kinkekaarti saab realiseerida vaid ühes teenindusüksuses korraga (hotell, spaakeskus, bowling, restoran, pubi).
 • Kinkekaarti ei vahetata sularaha vastu.
 • Kinkekaart on ühekordseks kasutamiseks.
 • Kinkekaart ei laiene Pühajärve Spa Hotelli rentnike teenustele (juuksur, kosmeetik).
 • Rikutud või kaotatud kinkekaarti ei vahetata uue kaardi ega sularaha vastu.
 • Rikutud kinkekaardiga ei ole võimalik teenuseid kasutada.
 • Kinkekaardi kehtivusaeg on 1 aasta. Kinkekaardi kehtivusaeg on märgitud kaardile.
 • Kehtivusaja ületanud kaarti ei aktsepteerita ning kaart annulleeritakse.
 • Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud.

Andmed

AS Pühajärve Puhkekodu
KMKR: EE100492741
Äriregistri kood: 10149335
IBAN: EE252200001120259824
Pank: Swedbank

Pühajärve, 67414 Valgamaa
pjpk@pjpk.ee
+372 76 65 500